Zastavte se u nás na prodejně v Brně

PRODEJNA A SERVIS Údolní 400/36 Brno
Otevřeno Po-Pá od 9-18:00 hod

  • opravy mobilních telefonů
  • výměnu krytů na mobil
  • přehrání software v mobilu
  • odblokování bezpečnostního kódu
  • vyčištění telefonu

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Nejčastější závady, které opravujeme

Telefon nejde zapnout, nebo mobil nenabíjí. Naprasklý zadní kryt u telefonu jde velmi potichu sluchátko, vylomený nabíjecí konektor, nefuknční reproduktor a telefon se sám restartuje.
Výměna dotyku, utržený konektor baterie nebo má telefon prasklý dotyk LCD. HF praská jde špatně slyšet nebo vadný microUSB konektor. Přijatý hovor není slyšet, při volání není slyšet druhá strana, vadný reproduktor. Ostatní mě neslyší v telefonu, slyším hovory dobře, ale ostatní mě neslyší. Podsvícení klávesnice nefunguje, telefon se samovolně vypíná. Telefon nepřečte. nevidí sim (SIM kartu) je blokovaný operatorem. Mobil zamrzne, nebo zamrzá. Telefon je blokovaný gestem nebo heslem, rychle se vybíjí. V telefonu bzučí, chrastí, hrčí, píská nebo praská. Po pádu do vody (vytopený mobil) nefunguje dotyková deska a mobil se seká, zasekává. Vadné zapínací tlačítko, nefunkční tlačítko hlasitosti. Prasklý dotyk telefon má nefunkční mikrofon. Prasklé sklo na mobilu a vadný nefunkční LCD displej. Po pádu na zem nefunguje wi-fi, telefonu špatně fungují tlačítka. Vadný displej nebo upadlé kontakty na baterku, rozbitý display nebo v telefonu není čeština, nefungují tlačítka pro zesílení zvuku. Nezobrazuji se příchozí hovory, telefon špatně reaguje na dotyk. Telefon má pruhy pres lcd displej prasknutý, prasklý dotyk a lcd displej.

Mobil nedobíjí nebo nejde zapnout wifi. Telefon má prasklý dotyk LCD po zapnutí se zasekne na logu výrobce, operátora. Nefunguje čidlo, senzor zhasnutí lcd displeje při hovoru. Nefunguje trackpad, mobil nevibruje, nevybruje nebo nejde zapnout, má zamáčknuté zapínací tlačítko. Vypadává signál, problémy se signálem, zmizí a po chvíli objeví. Odlepující se přední i zadní kryt, telefon je blokovaný antivirusem, antivirem. Mobil má poškozený konektor nabíjení, ulomený nabíjecí konektor.

Potřebujete opravit mobilní telefon a nemůžete se dostavit k nám na pobočku? Napište nám, nebo zavolejte na 775 931 893 a popište závádu. My k vám přijedeme, telefon si odvezeme, opravime a druhý den vám mobilní telefon dovezeme opravený zpět.

Nabídneme nejlepší cenu opravy v Brně!

Téměř všechny servisní díly na mobil máme ihned skladem na prodejně!

ZJISTIT CENU OPRAVY

Zajistíme svoz zařízení k opravě, přijdeme k vám domů nebo do práce.

DALŠÍ NOVÁ PRODEJNA V BRNĚ - Údolní 400/36

Náš internetový obchod

Servis mobilních telefonů za bezkonkurenční ceny i pro Vyškov, Olomouc, Prostějov, Uherský Brod a okolí. Zavolejte nám.